Doğal Mineralli Temizlik Ürünü Borline

Doğal ve ekonomik temizlik ilkesi ile yola çıkan Borjel, Çamaşır, Bulaşık, El Sabunu ürün gamları ile şimdi birçok noktada sevenleri ile buluşuyor.

Ürünlerimizi İnceleyin
 • 1
 • BOMK Haberleri

  Bozoklar Makina Kimya Aş ile ilgili en son yaşanan gelişmeleri ve geçmişten bugüne bor ve bor ürünleri başta olmak üzere Türkiye ve dünya üzerinde yaşanan tüm haberler.

  Bozoklar yeni fabrikası ile hizmete devam ediyor!

  Ev bakım ve temizlik ürünleri sektörünün yenilikçi firması Bozoklar Makine Kimya A.Ş tüketicilerinin yaşam kalitesini yükseltecek bor katkılı ürünlerini üretmek üzere yeni fabrikasına geçti.

  Borline sıvı bulaşık deterjanı artık raflarda!

  Ürünlerini bor minerallerinden üreten Bozoklar Makine Kimya A.Ş., tüketicilerine sunduğu yeni ürünü ile bulaşıklarda da mükemmel temizlik ve göz alıcı parlaklık sunuyor, temizliğin keyfini mutfakta da yaşatıyor.

  Borline Sıvı El Sabunu Artık Raflarda

  Ellerinizi her yıkamadan sonra yumuşacık ve pürüssüz yaparak aynı zamanda cildi besler ve korur. Ph değeri cildinizle uyumludur. %100 doğal bileşenler içerir.

  Türk Mühendislerden Türkiye’nin İlk Bor Katkılı Sıvı Çamaşır Deterjanı BORLINE!

  Üstün leke çıkarma gücüne sahip Borline Jel, tüm renkler için tek deterjan olarak kullanılabilmektedir. Ayrıca Borline doğal yapısıyla çamaşırlarınızda yumuşatıcı kullanmanızı gerektirmez. Sıvı yapısıyla kalıntı bırakmaz ve 40 yıkamaya kadar yeter.