Doğal Mineralli Temizlik Ürünü Borline

Doğal ve ekonomik temizlik ilkesi ile yola çıkan Borjel, Çamaşır, Bulaşık, El Sabunu ürün gamları ile şimdi birçok noktada sevenleri ile buluşuyor.

Ürünlerimizi İnceleyin
 • 1
 • BOMK Haberleri

  Bozoklar Makina Kimya Aş Gelişimi ile ilgili en son yaşanan gelişmeleri ile birlikte geçmişten bugüne bor ve bor ürünleri başta olmak üzere Türkiye ve dünya üzerinde yaşanan tüm haberler.

  Bozoklar yeni fabrikası ile hizmete devam ediyor!

  Ev bakım ve temizlik ürünleri sektörünün yenilikçi firması Bozoklar Makine Kimya A.Ş tüketicilerinin yaşam kalitesini yükseltecek bor katkılı ürünlerini üretmek üzere yeni fabrikasına geçti. Çevreye duyarlı ve dünyanın ekolojik dengesini bozmadan üretilen bor katkılı ürünleri ile Bozoklar Makine Kimya A.Ş. yeni ürünlerini kullanıcıları ile buluşturmaya devam ediyor.

  Bozoklar Makine Kimya A.Ş. Kullar/Başiskele'deki yeni fabrikasında dünyadaki tüm insanların yaşam kalitesini koruyarak ekonomik büyüme sağlamayı ve üretim, hizmet alanını genişletmeyi hedefliyor.

  Doğal ve bor katkılı yerli üretimini yeni fabrikasında sürdüren Bozoklar Makine Kimya A.Ş Türkiye'nin ilk bor katkılı ürünlerine, yeni ürünler ekleyerek tüketicilerini sağlıklı temizlikle buluşturuyor. İlk olarak Borline Sıvı Çamaşır Deterjanı ile kullanıcılara ulaşan ve büyük beğeni toplayan bu ürünün ardından gelen talepler doğrultusunda Borline Sıvı El Sabunu ve Borline Sıvı Bulaşık Deterjanı’nı kullanıcılar ile buluşturmaktadır.

  Türk mühendisler ile çalışmalarını sürdüren Bozoklar Makine Kimya A.Ş. en önemli misyonlarından biri olan müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, olumlu ve olumsuz geri dönüşleri dinlemektedir.

  Yeni fabrikası ile üretime hız veren Bozoklar Makine Kimya A.Ş. Türkiye’nin dört bir yanına ürünlerini göndermektedir. Yeni satış noktaları ile yeni kullanıcılara ulaşan firmamız, şimdiden Türkiye’nin birçok ilinde, birçok satış noktasında müşterileri ile buluşmaktadır.