Doğal Mineralli Temizlik Ürünü Borline

Doğal ve ekonomik temizlik ilkesi ile yola çıkan Borjel, Çamaşır, Bulaşık, El Sabunu ürün gamları ile şimdi birçok noktada sevenleri ile buluşuyor.

Ürünlerimizi İnceleyin
 • 1
 • BOMK Haberleri

  Bozoklar Makina Kimya Aş Gelişimi ile ilgili en son yaşanan gelişmeleri ile birlikte geçmişten bugüne bor ve bor ürünleri başta olmak üzere Türkiye ve dünya üzerinde yaşanan tüm haberler.

  Borline Sıvı El Sabunu Artık Raflarda


  Bor madeninden üretilen Borline Sıvı El Sabunu, antibakteriyel özelliğiyle bakterilen %99.9’unu yok ederek, üstün hijyen sağlar.

  Borline, ilk olarak çamaşır deterjanı ile raflarda yerini almıştı. Müşteriler tarafından beğenilen ve tavsiye edilen bir marka haline gelmiştir. Gelen talepler doğrultusunda çalışmalarımıza yön vererek kullanıcıları memnun edecek yeni ürün argemize hız verdik. 

  Borline Sıvı El Sabunu, Türk mühendislerin üstün ve yoğun çalışmaları sonucu üretilen bir üründür. Bor madeninden üretilen Borline Sıvı El Sabunu, antibakteriyel özelliğiyle bakterilerin %99.9’unu yok ederek, üstün hijyen sağlar. Ellerinizi her yıkamadan sonra yumuşacık ve pürüzsüz yaparak aynı zamanda cildi besler ve korur. Ph değeri cildinizle uyumludur. %100 doğal bileşenler içerir.

   

  Cilt hasarına neden olmadan ellerinizi temizler ve korur.

  Yerli ve milli bir ürün olan Borline Sıvı El Sabunu, özel formülü ile ellerinizi kirden kolayca arındırarak temizler ve nemlendirir. Ellerinizi hafif ıslattıktan sonra elinize bir miktar Borline Sıvı El Sabunu alarak yaklaşık 20 saniye kadar ellerinizi ovalayın. Daha sonra tamamen durulanacak şekilde ellerinizi yıkayın. 

  Birçok hastalığın yayılma yolu olan ellerin temizliği önemlidir. Elleri sık sık yıkamak, hijyen açısından önemlidir. Borline Sıvı El Sabunu, bor katkılı yapısıyla doğal bir temizleyicidir. Antibakteriyel özelliğiyle bakterilerin %99.9’unu yok eder.

  Antibakteriyel özelliğini tamamen BOR’dan alan Bolrine ailesinin yeni üyesi Borline Sıvı El Sabunu küçük ve ekonomik boy seçenekleri ile aileniz ve sizin için üretildi.