Doğal Mineralli Temizlik Ürünü Borline

Doğal ve ekonomik temizlik ilkesi ile yola çıkan Borjel, Çamaşır, Bulaşık, El Sabunu ürün gamları ile şimdi birçok noktada sevenleri ile buluşuyor.

Ürünlerimizi İnceleyin
 • 1
 • BOMK Haberleri

  Bozoklar Makina Kimya Aş Gelişimi ile ilgili en son yaşanan gelişmeleri ile birlikte geçmişten bugüne bor ve bor ürünleri başta olmak üzere Türkiye ve dünya üzerinde yaşanan tüm haberler.

  Borline sıvı bulaşık deterjanı artık raflarda!  Bor mineralinden üretilen, 7 enzimli ultra konsantre sıvı bulaşık deterjanı artık raflarda!

  Bor mineralinden üretilen, 7 enzimli ultra konsantre sıvı bulaşık deterjanı artık raflarda!

  Bozoklar Makine Kimya A.Ş., tüketicilerine sunduğu yeni ürünü ile bulaşıklarda da mükemmel temizlik ve göz alıcı parlaklık sunuyor, temizliğin keyfini mutfakta da yaşatıyor. Türk mühendislerimizin yoğun çalışmaları ile üretilen Borline Bor Katkılı Sıvı Bulaşık Deterjanı mutfaktaki en büyük yardımcınız olacak. 

  Kimyasal içerikler bulundurmayan Borline Bor Katkılı Sıvı Bulaşık Deterjanı, içeriğinde fosfat ve petrol türevi maddeler içermemektedir. Bulaşıklarınızı temizlerken sağlığınızı olumsuz etkileyecek kimyasallara maruz kalmayacaksınız.

  Güçlü formülü ile en zor bulaşıkları bile kusursuz temizler, çaba gerektirmez. Yağ gibi temizliği zor bulaşıkları kolaylıkla temizlemenizi sağlar. Küçük bir miktar Borline Bor Katkılı Sıvı Bulaşık Deterjanı kullanarak bulaşıklarınızı temizleyebilirsiniz. Borline Bor Katkılı Sıvı Bulaşık Deterjanı yıkama esnasında cildinizi korur, bor katkılı yapısı nedeniyle ellerinize zarar vermeden temizler.